Kontakta oss 2018-06-14T17:33:34+00:00

Kontakta oss!

Har du någon fundering? En idé, tanke eller kanske en offertförfrågan. Tveka inte att ta kontakt med oss!

Piteå
Verkstadsgatan 1
941 39 Piteå

  0911-313 13
  pitea@install.se

Fakturaadress
Install Piteå AB
FE 6934
838 73 Frösön


Luleå
Gårdsvägen 4D
973 47 Luleå

  0920-133 13
  lulea@install.se

Fakturaadress
Install Fiber i Norr AB
FE 6966
838 73 Frösön


Skellefteå
Maskinvägen 13
931 37 Skellefteå

  072-595 49 40
  skelleftea@install.se

Fakturaadress
Install Fiber i Västerbotten AB
(Kommer inom kort)


Ditt namn (obligatorisk)

Ditt telefonnummer (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Beskriv ditt ärende

Kontaktpersoner Piteå (huvudkontor)

Annica Berglund
Administratör

 072-580 77 50
 annica.berglund@install.se

Jan Fransson
Verkställande Direktör

 070-600 37 77
 jan.fransson@install.se

Peter Sundström
Regionschef

 070-240 98 73
 peter.sundstrom@install.se

Anders Nyström
Serviceledare

072-580 77 66
 anders.nystrom@install.se

Christoffer Jarneland
Projektledare

 072-580 77 01
 christoffer.jarneland@install.se

Bo Risberg
Projektledare

 072-580 77 34
 bo.risberg@install.se

Fredrik Driberg
Beredare

072-580 77 64
 fredrik.driberg@install.se

Kontaktpersoner Luleå

Sebastian Hellström
Verksamhetschef

 070-540 18 07
 sebastian.hellstrom@install.se

Rebecka Frick
Administratör

 073-545 46 42
 rebecka.frick@install.se

Stefan Karlsson
Projektledare

 070-540 18 09
 stefan.karlsson@install.se

Dan Boman
Projektledare

 070-382 93 66
 dan.boman@install.se

Jens Pohjanen
Projektledare

 073-023 59 66
 jens.pohjanen@install.se

Peter Sundström
Regionschef

 070-240 98 73
 peter.sundstrom@install.se

Kontaktpersoner Skellefteå

Jimmy Lestander
Verksamhetschef

 072-595 49 40
 jimmy,lestander@install.se

Övriga medarbetare (i bokstavsordning)

Henrik Alakangas
Elektriker

Jonatan Andersson
Elektriker

Ulf Andersson
Elektriker

Stefan Bergman
Elektriker

Bengt Bjurman
Elektriker

Mikael Bjurman
Elektriker

Andreas Björk
Elektriker

Ludvig Boman
Elektriker

Jonathan Carlsson
Elektriker, lärling

Carl-Johan Ceder
Elektriker

Magnus Edin
Elektriker

Christer Eriksson
Fibertekniker

Robin Fahlman
Elektriker

Viktor Gustavsson
Fibertekniker

Mikael Hägglund
Elektriker

Alvar Höglund
Fibertekniker

Gabriel Johansson
Elektriker, lärling

Erik Karlsson
Elektriker

Jesper Karlsson
Fibertekniker

William Khajeh
Fibertekniker

Olle Larsson
Elektriker

Lucas Lidström
Elektriker, lärling

Josef Lindberg
Elektriker, lärling

Jonas Löfgren
Elektriker

Martin Löfgren
Elektriker

Kim Malfroy
Fibertekniker

Linus Marklund
Elektriker

Niklas Nordkvist
Fibertekniker

Fredrik Nordström
Fibertekniker

Simon Olofsson
Elektriker

David Perätalo
Elektriker

Rickard Renström
Fibertekniker

Jan Rönnbäck
Elektriker

David Sandberg
Elektriker

Albin Sjöström
Fibertekniker

Mattias Ström
Elektriker

Jörgen Sundberg
Elektriker

Tomas Viklund
Elektriker